Klimatyczne wesele i sesja ślubna w Bieszczadach | Fotograf Krosno | Weronika i Mateusz

Sesja plenerowa w Bieszczadach

Angelika i Łukasz poznali się z nami ponad rok czasu przed weselem. Przedyskutowaliśmy plan ślubu i wesela. Jeszcze na kilka dni przed ich ślubem dogrywaliśmy szczegóły. Zdecydowali, że będziemy ich kamerzystą na ślub oraz fotografem. Zawsze pracujemy w dwie osoby. Podczas ciepłego wrześniowego popołudnia rozpoczęliśmy przygotowania do ślubu od wizyty u Pana Młodego. Po tym, jak zarejestrowaliśmy wszystkie najważniejsze momenty podczas przygotowań, Łukasz wyruszył do swojej ukochanej powozem zaprzęgniętym w troje uroczych rumaków. Następnie udaliśmy się do Angeliki. W gustownie urządzonym wnętrzu zrobiliśmy ujęcia z przygotowań Panny Młodej do ślubu. 

Młoda Para zanim popędziła do ślubu musiała „przedrzeć” się przez ślubne bramy. Uroczy zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską w jasielskim Kościółku. Ślub odbył się w restauracji Artis, w Moderówce. Tam też goście składali życzenia ślubne, zakochani zatańczyli zjawiskowy pierwszy taniec oraz przygotowali nowoczesne podziękowania dla rodziców.

Kilka dni po ślubie udaliśmy się na sesję ślubną. Odwiedziliśmy las Gorajowicki w Jaśle, Pałac Sroczyńskich oraz tereny Beskidu Niskiego.