kosciolek-jaslo

Nowoczesny ślub w Jaśle,

czyli nasze fotograficzne spotkanie z Angeliką i Grzegorzem

Angelika i Łukasz poznali się z nami ponad rok czasu przed weselem. Przedyskutowaliśmy plan ślubu i wesela.  Podczas ciepłego wrześniowego popołudnia rozpoczęliśmy przygotowania do ślubu od wizyty u Pana Młodego. Po tym, jak zarejestrowaliśmy wszystkie najważniejsze momenty podczas przygotowań, Łukasz wyruszył do swojej ukochanej powozem zaprzęgniętym w troje uroczych rumaków. Następnie udaliśmy się do Angeliki. W gustownie urządzonym wnętrzu zrobiliśmy ujęcia z przygotowań Panny Młodej do ślubu.

Młoda Para zanim popędziła do ślubu musiała „przedrzeć” się przez ślubne bramy. Uroczy zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską w jasielskim Kościółku. Ślub odbył się w restauracji Artis Moderówka. Tam też goście składali życzenia ślubne, zakochani zatańczyli zjawiskowy pierwszy taniec oraz przygotowali nowoczesne podziękowania dla rodziców.

Kilka dni po ślubie udaliśmy się na sesję ślubną. Odwiedziliśmy las Gorajowicki w Jaśle, Pałac Sroczyńskich oraz tereny Beskidu Niskiego.

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia, to zapraszamy do współpracy. Kliknijcie w zakładkę OFERTA i zobaczcie nasze pakiety ślubne lub wpadnijcie na stronę SESJA NARZECZEŃSKA.  Wykonujemy też filmowe podziękowania dla rodziców. Zobaczcie przykładowe filmy z podziękowań klikając TUTAJ

pani-mloda-jaslo
pan-mlody
obraczki-na-slub
swiadek-na-wesele
przysiega-slubna
slub-w-jasle
kosciolek-jaslo
pierwszy-taniec
wesele-artis
animator-na-wesele
artis-moderowka