Artis Moderówka - Fotograf ślubny Jasło - Angelika i Łukasz

Nowoczesny ślub w Jaśle

Angelika i Łukasz poznali się z nami ponad rok czasu przed weselem. Przedyskutowaliśmy plan ślubu i wesela. Jeszcze na kilka dni przed ich ślubem dogrywaliśmy szczegóły. Zdecydowali, że będziemy ich kamerzystą na ślub oraz fotografem. Zawsze pracujemy w dwie osoby. Podczas ciepłego wrześniowego popołudnia rozpoczęliśmy przygotowania do ślubu od wizyty u Pana Młodego. Po tym, jak zarejestrowaliśmy wszystkie najważniejsze momenty podczas przygotowań, Łukasz wyruszył do swojej ukochanej powozem zaprzęgniętym w troje uroczych rumaków. Następnie udaliśmy się do Angeliki. W gustownie urządzonym wnętrzu zrobiliśmy ujęcia z przygotowań Panny Młodej do ślubu.

Młoda Para zanim popędziła do ślubu musiała „przedrzeć” się przez ślubne bramy. Uroczy zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską w jasielskim Kościółku. Ślub odbył się w restauracji Artis Moderówka. Tam też goście składali życzenia ślubne, zakochani zatańczyli zjawiskowy pierwszy taniec oraz przygotowali nowoczesne podziękowania dla rodziców.

Kilka dni po ślubie udaliśmy się na sesję ślubną. Odwiedziliśmy las Gorajowicki w Jaśle, Pałac Sroczyńskich oraz tereny Beskidu Niskiego.