Produkcja filmów reklamowych

Kiedy prowadzisz biznes i zastanawiasz się jaki sposób reklamy jest najlepszy, to pierwszym i – co najważniejsze – skutecznym sposobem prezentacji działalności jest film reklamowy. W filmowym skrócie potencjalni klienci nie tylko poznają produkty, czy usługi ale też mogą poznać załogę firmy. Film reklamowy pokazuje firmę w profesjonalnym świetle i jest najchętniej oglądaną i przyswajaną przez odbiorców formą reklamy. 

Poniżej prezentujemy przykładowe filmy reklamowe, które wyprodukowaliśmy w ostatnim czasie. Zajmujemy się tworzeniem filmów reklamowych, promocyjnych, produkcyjnych, wideo-wizytówek, krótkich filmów reklamowych, prowadzimy też transmisje internetowe oraz video-relacje z wydarzeń. W naszych produkcjach wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę filmową oraz dźwiękową. Wykonujemy też ujęcia z drona. 

Realizacja filmowa dla Bricomarché Jasło

Krótki film reklamowy

Filmy, które tworzymy mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach. Film reklamowy można zamieścić na swojej firmowej stronie, na profilu przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych (facebook, instagram, twitter, tiktok) czy jako reklama w serwisach internetowych. W ramach naszej pracy proponujemy też wykonywanie cyklicznych filmów, jak np. wideo pokazujące tworzenie produktu, filmy wizerunkowe, video rekrutacyjne czy angażujące virale. Do każdego filmu reklamowego najpierw tworzymy scenariusz, ustalamy termin nagrania, realizujemy założony plan filmowy, a następnie przystępujemy do montażu.

Film reklamowy Pizzeri Verona

Ile kosztuje film reklamowy

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Cena zależna jest od bardzo wielu czynników. Ważna jest ilość godzin potrzebna do nakręcenia filmu, zakres wykorzystanego sprzętu, liczba operatorów czy osób od dźwięku bądź oświetlenia. Przy wycenianiu filmu reklamowego wpływ ma też udział w filmie aktorów lub opłata lektora (znane w całej Polsce głosy to wydatek rzędu kilku tysięcy). Jeśli ujęcia do filmu wykorzystujemy w miejscu oddalonym o ponad 100 km od Jasła doliczamy opłatę za dodatkowo pokonane kilometry. Każdy film poddany jest profesjonalnej obróbce montażowej oraz kolorystycznej. 

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu:
grzegorz@michalskistudio.pl  
lub telefonicznie:
733311389

Spot dla agencji ZiQa & ZiQa Fun

Reklama promująca połączenie Kolei Małopolskich

Filmy reklamowe Kraków – produkcja filmów reklamowych Kraków – film reklamowy Rzeszów – filmy reklamowe Jasło – filmy promocyjne Jasło – film reklamowy Krosno