Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska,

czyli Wasz debiut przed obiektywem

Dlaczego warto skorzystać z sesji narzeczeńskiej? Powiedzmy sobie szczerze – dla wielu z Was taka sesja to pierwsza okazja, by mieć profesjonalne wspólne zdjęcia. To czas, by przyzwyczaić się do obiektywu i podczas dnia ślubu mieć łatwiej. By stworzyć niezapomnianą sesję narzeczeńską nie trzeba jechać na koniec świata. Wystarczy się spotkać na kilka godzin w bliskiej Wam okolicy. Może to być klimatyczny las, polana z pięknym widokiem czy miasto lub nawet Wasz dom.

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską

Przede wszystkim na luzie. Tak, by czuć się komfortowo. Dobrym pomysłem jest też przygotowanie ubrań, które współgrają z tematem sesji. Jeśli robimy ujęcia w klimacie górskim to dobrze będą wyglądały ubrania, które faktycznie moglibyśmy mieć na siebie spacerując po szczytach. Więcej o tym, jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej przeczytacie na blogowym wpisie.

Sesja narzeczeńska cena

Do tygodnia po sesji otrzymujecie 50 profesjonalnie obrobionych zdjęć w galerii internetowej oraz  20 wydrukowanych zdjęć w formacie 13×18 w eleganckim etui. Koszt sesji narzeczeńskiej to 500 zł 

Jak zarezerwować sesję narzeczeńską? Napiszcie do nas – grzegorz@michalskistudio.pl lub zadzwońcie 733311389.

Jak zarezerwować sesję?

Zadzwoń:

733-311-389

Napisz:

grzegorz@michalskistudio.pl