Kamerzysta na wesele

Film ślubny

Dobry film ślubny ogląda się jak produkcję oskarową i wraca do niego bardzo często. Produkcje ślubne tworzymy dla Was od ponad 5 lat. Każdy film to energiczny montaż z ujęć. W każdym z pakietów filmowych wykonujemy teledysk (2-3 min) oraz dłuższy film ślubny. Poniżej możecie zobaczyć kilka ślubnych teledysków.

Kontakt:

+48733311389
mail: grzegorz@michalskistudio.pl

Długość trwania ustalamy indywidualnie. Najczęściej wykonujemy filmy o długości 45 – 60 min.

Filmuje samodzielnie, ale jest możliwość dołożenia drugiego operatora. Wtedy koszt pakietu filmowego wynosi +1500 zł.

Bardzo często dostaję zapytania, czy jeśli na obrazku są jakieś tańce, bądź ujęcia z kościoła to czy w montażu jest dźwięk oryginalny czy podkładany. Zawsze jest oryginalny, taki jak był u Was na ślubie i weselu.

Oczywiście! Zazwyczaj pytam, czy macie jakieś utwory, które chcecie mieć w ślubnym teledysku. Jeśli nie, to posiadam dostęp do olbrzymiej bazy utworów, w których szukam takich, by pasowały do klimatu Waszego ślubu.

Jeśli jesteście z Jasła bądź okolicy, to proponuję spotkanie, na którym opowiadam o naszej pracy oraz podpisujemy umowę. Natomiast jeśli jesteście z innej części Polski to formalności związane z rezerwacją terminu i podpisaniem umowy załatwiamy telefonicznie/skypowo/mailowo.

Wesele w starym dworcu
Filmowy plener w skansenie
Śpiewająca panna młoda
Teledysk z sesji narzeczeńskiej
Wesele w Dworze Prezydenckim
Wesele w Dworze Prezydenckim

Napisz do nas i zapytaj o wolny termin